• וטרינר חירום 24/7 בבאר שבע והאזור

   וטרינר חירום 24/7 בבאר שבע והאזור

   על רפואה דחופה לחיות מחמד

   ממש כמובני אדם, גם חיות המחמד נקלעות לעתים למצוקה רפואית פתאומית הדורשת טיפול רפואי דחוף. כאשר מתרחש מקרה חירום בשעת ערב מאוחרת, שעת לילה או יום שבתון, לא ניתן יהיה לקבל מענה במרפאות הרגילות, יש צורך בפנייה מהירה אל וטרינר תורן. מרפאות חירום מציעות מתחמים של אשפוז לחיות מחמד, מענה מהיר גם בשעות לא שגרתיות, ייעוץ טלפוני ראשוני ועוד.

   כל בעל חיית מחמד מבקש להעניק לה את הטיפול הרפואי הטוב ביותר תוך איתור מהיר של מרפאה וטרינרית בבאר שבע. במטרה לסייע לכם בבחירה נכונה של וטרינר בבאר שבע בשעת חירום,אספנו מספר עצות שימושיות לאיתור מהיר של שירותי רפואה דחופה לחיות מחמד.

   טיפים בבחירת מרפאה וטרינרית…

   1. שימו לב למיקום המרפאה, כאשר מדובר במצב חירום הדורש טיפול מהיר כדאי יהיה לבחור במרפאה מקומית, טלטול של החיה עלול לסכן אותה. מרפאה וטרינרית אורטו פט בבאר שבע מציעה המענה לתושבי העיר, תושבי עומר, להבים ובמידת הצורך, גם קריית גת, ירוחם ודימונה.

   2. תחום ההתמחות והאבזור של המרפאה מאוד חשובים, הקפידו לבחור מרפאה המכילה את כל הציודהדרוש לבדיקות, אשפוז וטיפולי חירום. לא כל מרפאה קטנה תוכל לשמש גם חדר מיוןלחיות או חדר ניתוח מהיר, ללא מכשור מתאים היכולת של הרופא לסייע מוגבלת.

   3. המלצות של לקוחות קודמים הן הדרך הנכונה ביותר לאיתור מהיר של וטרינר בבאר שבע. במידתהאפשר כדאי לברר מול החברים היכן הן מקבלים טיפול רפואי בעבור בעלי החיים שלהם.

   4. מראה עיניים שווה יותר מאלף מילים או תמונות, כדאי לתת מקום לאינטואיציה והתרשמות אישית מהמענה הטלפוני הראשוני, רמת הניקיון במקום, היחס של הצוות אל הבעלים ואל החיות,הריח במקום ושביעות הרצון של הלקוחות הממתינים בחדר ההמתנה יחד עמכם.

   עלויות הטיפול הן ללא כל ספק פרמטר הדורש גם כן התייחסות מתאימה, טיפולי חירום במרפאות דחופות כרוכים לעתים בעליות גבוהות יותר, אך כאשר בוחרים מרפאה הגונה, המחירים ייקבעו בהתאם. אם דרושה עזרה רפואית מהירה לחיית המחמד אל תחשבו פעמיים, צרו קשר מהיר עם צוות המרפאה ונשמח לסייע בהתאם. טיפול רפואי מהיר מציל חיים גם בעבור חיות המחמד.

    

   זמינים לתת לך שירות! התקשרו עכשיו למספר  052-9172576

   השאירו תגובה

  השאר תגובה

  Cancel reply