שמי גליה ברזילי, מטפלת מוסמכת ברפואה משלימה לבעלי חיים.

התחלתי את דרכי המקצועית כמטפלת ברפלקסולוגיה ושיאצו באנשים ועסקתי בכך שבע שנים. במשך כל חיי, החל מילדותי בקיבוץ, הייתי מוקפת וטיפלתי בבעלי חיים: כלבים, חתולים, סוסים, מכרסמים ועוד.

העצב הניבט מעיניו של בעל החיים בזמן מצוקה, מחלה או כאב תמיד עורר אצלי חמלה, אמפטיה ורצון לעזור ולרפא. כל אלה הובילו אותי להרחיב את אופקי כמטפלת, ובשנת 2008 הוסמכתי ב"מכון וינגייט" לטיפול ברפואה משלימה לבעלי חיים.

כאשר התחלתי את דרכי ברפואה משלימה, גם אני כמו הרבה אנשים אחרים, הייתי סקפטית לגבי יכולות הריפוי בדרך זו והשפעותיה. עם זאת, משהו משך אותי לנסות ולהתנסות ולגלות מה מסתתר מאחורי המושג "רפואה משלימה". ככל שטיפלתי וטופלתי, גיליתי שיש השפעות טובות לטיפולים ואף מעבר למה שבכלל ציפיתי. תגלית נוספת שחוויתי, שהשפעות הטיפול על בעלי חיים חזקות ומהירות יותר מאשר על בני אדם.

הסיפוק שאני מקבלת מכל מטופל שמקבל ממני טיפול וקבלת דיווחים מהבעלים על ההתקדמות במצב, הוא אדיר מבחינתי ורק מדרבן אותי להמשיך לטפל ולהרחיב את אופקי בנושא.

שיטות הטיפול בהן אני מטפלת בבעלי החיים מגוונות וכוללות: דיקור סיני, צמחי מרפא, עיסוי, עלוקות רפואיות, לייזר רך, הידרותרפיה ושיטות משלימות נוספות.

לפרטים נוספים, התייעצות וקביעת תורים
ניתן ליצור קשר עם מרכז אורטו-PET
08-6435030
טיפול בפרחי Gjpg

 פרחי באך

67

 עלוקות רפואיות

LIZER

 לייזר רך

SINI

 דיקור סיני

HIDROT1

 הידרותרפיה